Інтернет магазин дерев`яних виробів

Всі категорії

  • Всі категорії
  • Пісочниці
  • Меблі
  • Пісок
Пісочниці

Indigo-Kinder

rating

Пісочниця стандартна для ...

720 грн.

Юнгіанська пісочниця для пісочної терапії має стандартний розмір - 70х50х8 см та вагу біля 4,5 кг. Виготовляється з деревени твердих порід (ясен, бук, клен). Застосовується для занять з сухим або кінетичним піском.Торці бічних сті..

Indigo-Kinder

rating

Пісочниця стандартна для ...

850 грн.

Пісочниця стандартна для мокрого піску має розмір 70х50х8 см та вагу біля 4,5кг. Конструкційно вона виготовлена аналогічно пісочниці для сухого піску, проте має три доповнення в технології виробництва:1) додатковий шар латекс..

Indigo-Kinder

Кришка для стандартної пі...

280 грн.

Кришка має розмір 70х50х2 см та призначається для закривання наших стандартних пісочниць. Виготовляеться з 4 мм фанери, яка задля жорсткості обрамляється рамкою з твердої породи деревини (бу..

Indigo-Kinder

Комплект ручок для пісочн...

80 грн.

Ручки для пісочниці виготовляються з деревини твердих порід. Мають розміри 20х32х120 мм. для стандартної пісочниці та 20х32х100 мм. для домашньої пісочниці. Ручки кріпляться до піс..

Indigo-Kinder

rating

Пісочниця "домашня" д...

670 грн.

"Домашня" пісочниця для пісочної терапії має розмір - 60х40х8 см та вагу біля 4 кг., що на 10см менше стандартної як по довжині так і по ширині.Це робить її зручною для застосування в домашніх умовах чи для виїздних занять. Вигото..

Indigo-Kinder

Пісочниця "домашня" д...

800 грн.

Пісочниця "домашня" для мокрого піску має розмір 60х40х8 см та вагу біля 4кг., що на 10см менше стандартної як по довжині так і по ширині.Це робить її зручною для застосування в домашніх умовах чи для виїздних занять. Ко..

Indigo-Kinder

Кришка для домашньої пісо...

250 грн.

Кришка має розмір 60х40х2 см та призначається для закривання наших домашніх пісочниць. Виготовляеться з 4 мм фанери, яка задля жорсткості обрамляється рамкою з твердої породи деревини (бук, ..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)