Інтернет магазин дерев`яних виробів

Всі категорії

  • Всі категорії
  • Пісочниці
  • Меблі
  • Пісок

Пісочниця стандартна для сухого та кінетичного піску

  • 720 грн.
  • Виробники Indigo-Kinder
  • Модель: 101
  • Наявність: Є в наявності

Юнгіанська пісочниця для пісочної терапії має стандартний розмір - 70х50х8 см та вагу біля 4,5 кг. Виготовляється з деревени твердих порід (ясен, бук, клен). Застосовується для занять з сухим або кінетичним піском.Торці бічних стінок пісочниці відфрезеровані під кутом 45 градусів та мають спеціальний профіль, який на 80% збільшує поверхню зклеювання та відповідно міцність з'єднання. Також така тех..

пісочниця для психолога, Індіго Кіндер, Indigo-Kinder, пісочниця для сухого піску, пісочниця для кінетичного піску, кінетичний пісок, пісочна терапія, Юнгіанська пісочниця, sand play, дерев'яна пісочниця, ящик для піску, розвиваючі іграшки, арт терапія, пісочниця для пісочної терапії, пісочниця для психотерапії, психологічна пісочниця, Купить пісочницю, пісочниця

Юнгіанська пісочниця для пісочної терапії має стандартний розмір - 70х50х8 см та вагу біля 4,5 кг. Виготовляється з деревени твердих порід (ясен, бук, клен). Застосовується для занять з сухим або кінетичним піском.

Торці бічних стінок пісочниці відфрезеровані під кутом 45 градусів та мають спеціальний профіль, який на 80% збільшує поверхню зклеювання та відповідно міцність з'єднання. Також така технологія забезпечує чітку геометрію та гарний зовнішній вигляд кутового з'єднання.  Дно пісочниці зроблене з фанери товщиною 6 мм та вклеєне в пази корпусу, що забеспечує додаткову жорсткість конструкції. Верхня зовнішня кромка має заокруглення, що дозволяє дітям зпиратись на пісочницю в процесі занять та покращую зовнішний вигляд виробу.

Всередині пісочниця покривається блакитною акриловою фарбою, що застосовується при фарбуванні дитячих іграшок. Фарба має високі експлуатаційні характеристики, що забеспечує довговічність та привабливість покриття. Ззовні виріб оздоблюється високоякісною сумішшю на основі натурального бджолиного воску та рослинних олій. Таке оздоблення підкреслює природню красу деревени та дозволяє на дотик відчути його тепло. До того ж, олія не утворює глянцевої плівки та дозволяє легко реставрувати покриття пісочниці. Всі поверхні, кути та кромки ретельно відшліфовані й відполіровані.

Наші пісочниці виготовляються тільки з високоякісних матеріалів, проходять контроль якості та перевірені роками експлуатації.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів