Інтернет магазин дерев`яних виробів

Всі категорії

  • Всі категорії
  • Пісочниці
  • Меблі
  • Пісок

Indigo-Kinder

Порівняння товарів (0)

Indigo-Kinder

Пісок (5 кг)

75 грн.

Пісок для пісочной терапії. Промитий, прожарений, очищений від домішок. Фракція 0,4-0,8 мм, фасування 5 кг. Ідеально підходить для Юнгіанської пісочниці...

Indigo-Kinder

rating

Пісочниця стандартна для ...

720 грн.

Юнгіанська пісочниця для пісочної терапії має стандартний розмір - 70х50х8 см та вагу біля 4,5 кг. Виготовляється з деревени твердих порід (ясен, бук, клен). Застосовується для занять з сухим або кінетичним піском.Торці бічних сті..

Indigo-Kinder

rating

Стілець дитячий

500 грн.

Дитячий стілець з натуральної деревени твердих порід (бук, клен або ясен) Призначається для дітей від 3 до 7 років. Висота сидіння 25 - 35 см, за бажанням покупця. Спинка знаходиться під кутом для зручності дитини. Всі поверхності..

Indigo-Kinder

rating

Пісочниця стандартна для ...

850 грн.

Пісочниця стандартна для мокрого піску має розмір 70х50х8 см та вагу біля 4,5кг. Конструкційно вона виготовлена аналогічно пісочниці для сухого піску, проте має три доповнення в технології виробництва:1) додатковий шар латекс..

Indigo-Kinder

Столик під стандартну піс...

750 грн.

Столик призначений для встановлення під наші стандартні пісочниці. Виконаний з натурального дерева твердих порід (ясен, бук, клен). Покривається, як і вся наша продукція, натуральним складом на основі олії та&n..

Indigo-Kinder

Кришка для стандартної пі...

280 грн.

Кришка має розмір 70х50х2 см та призначається для закривання наших стандартних пісочниць. Виготовляеться з 4 мм фанери, яка задля жорсткості обрамляється рамкою з твердої породи деревини (бу..

Indigo-Kinder

Столик фанерний на колеса...

1100 грн.

Столик виготовляється з 15мм фанери та має колеса для зручного переміщення. Ми встановлюємо якісні колеса, два з яких мають фіксатори. Висота може бути будь-якою за Вашим бажанням. На нижню поличку зручно складувати контейнери с п..

Indigo-Kinder

Комплект ручок для пісочн...

80 грн.

Ручки для пісочниці виготовляються з деревини твердих порід. Мають розміри 20х32х120 мм. для стандартної пісочниці та 20х32х100 мм. для домашньої пісочниці. Ручки кріпляться до піс..

Indigo-Kinder

Стіл під стандартну пісоч...

1650 грн.

Столик с висувними ящиками призначений для установки під наші стандартні пісочниці. Виконаний з натурального дерева твердих порід (ясен, бук, клен). Покриваеться, як і вся наша продукція, натуральним складом&nb..

Показано з 1 по 9 із 12 (2 сторінок)